sobota, 13 listopada 2010

Oświadczenie

Oświadczam, że nie mam żadnego wpływu na filmy YouTube reklamowane w nagłówku tego blogu. Tworząc tę zakładkę miałem zamiar promować filmy mojego kanału PUBLICYSTYKA BEZ OGRÓDEK i podłożyłem pod link właściwy adres URL i odpowiednie słowa kluczowe. Jednakże YT wykorzystuje okazję, żeby obok moich filmów reklamować inne, z którymi się niejednokrotnie nie zgadzam i które wprost zaśmiecają ten blog.

Jeśli ktoś z Was wie, w jaki sposób tego uniknąć, będę bardzo wdzięczny za radę.

2 komentarze:

  1. można uniknąć tego tym sposobem:na blogu znajduje się zakładka -PROJEKT- po przejściu do niej klikamy w -EDYCJA-(Pasek video)wtedy wyświetli nam się -KONFIGURUJ PASEK VIDEO-przy pozycji yotube nie zaznaczamy nic,lub odznaczamy wszystkie 3 pola,dlatego że tyczą się one wszystkich kanałów serwisu.Można spróbować dodać słowa kluczowe ale właśnie tu myślę pojawia się problem dlatego że wyszukiwane są wszystkie te same słowa na wszystkich kanałach.Więc wpisując np wyraz "religia"zostają wyszukiwane wszystkie takie wyrazy i automatycznie wyświetlane na naszym blogu, w ten oto sposób kluczymy:)Pozostaje tylko taka opcja by w -konfiguracji paska wideo-Wypełnić pola:tytuł i kanały.To daje nam jedynie możliwość wyświetlenia 4 podglądów kanałów.(wybranych losowo)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bądźmy szczerzy, YT, to wyjątkowi szmaciarze, którzy na naszej twórczości zarabiają. Uniknąć tego można tylko w jeden sposób, ale ten jest czasochłonny i kosztowny. Jeżeli kiedykolwiek pojawi się coś innego, z pewnością z tego skorzystam.

    m.

    OdpowiedzUsuń